صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر موفق در فضای مجازی

صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر موفق در فضای مجازی

نوشته شده توسط پرند | فروردین ۲۶, ۱۳۹۸ | وبلاگ

صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر موفق در فضای مجازی  حضور دارد. بررسی ها و تحلیل مقایسه ای صورت گرفته با برترین پیج های موفق اینستاگرام حاکی از داده های زیر می باشد.

 • شروع فعالیت: در اینستاگرام از سال ۲۰۱۵ کار خود را با برند معروف هدا بیوتی آغاز میکند هدا بیوتی (Huda Kattan ) یکی از اولین های اینستاست که شاید تمام کارهای او تقلیدی کاملا آشکارا از او باشد و حتی برای محصولات او که قیمت بالایی هم دارند تخفیف برای کاربران با اسم خود میگذارد شاید این عمل در رشد سریع او تاثیر بسزایی داشته باشد.
 • جذابیت بیشتر ویدیو: در ابتدا تعداد لایک ها بسیار اندک ( ۳ هزار) تا به امروز در حالی که ویدیو لایک بیشتری دارد. با گذاشتن یک ویدیو خانوادگی از حرکات بامزه همسر خود بیش از ۲۱۳٫۸۸۶ لایک بازخورد میبیند در حالی که عکسها قبل و بعد آن لایک بسیار ناچیز است.
 • جشن برای k100 شدن همراه با مسابقه و برنده که فقط به فاصله ۲ ماه تعداد فالور ها به k200  هم میرسه و باز هم مسابقه و برنده همراه با جشن را دارد.
 • اکثر برندها تمام هزینه های صدف (پرواز همراه با همسر، هتل و …) برای حضور وی را در مراسم تبلیغاتی خود میدهند و او را دعوت میکنند .
 • ۴ آبان ماه ۱۳۹۷صدف بیوتی یک مسابقه برای یک برند ریمل برگزار کرد. مسابقه ای که ۵ برنده قراره داشته باشه و هر برنده یک ست شامل ۵ ریمل دریافت می کنه که تقریبا مصرف ریمل ۱ سال هر فرد هست. شرایط شرکت در این مسابقه لایک کردن پست مسابقه در پیج صدف بیوتی، فالوکردن پیج ریمل مورد نظر و تگ کردن یکی از دوستانتون بود.شرایط مسابقه تقریبا مثل بقیه مسابقه هایی است که تو اینستاگرام توسط برندها برگزار میشه، اما نتایج به طرز خارق العاده عجیبه:

  این پست تا این لحظه توانسته ۴۱۲,۰۴۰ لایک و ۶۸۵,۶۹۱ کامنت بگیره که با احتساب ۱,۵۹۲,۲۳۳ فالوور صدف بیوتی نرخ انگیجمنت پست عدد بی نظیر ۶۸٫۹% میشه.

  اگه بخوام فهرستی از عوامل رو برای این میزان اینگیجمنت بشمرم اینا رو می‌گم:

  موضوع کار صدف بیوتی: آرایش، یک موضوع همه‌گیر و جذاب.

  تخصص صدف بیوتی: ویدیوهای آموزشی‌ای که می‌ذاره واقعا به دردبخور هستن و توش اطلاعات خیلی خوبی می‌ده.

  شخصیت دوست‌داشتنی:صدف بیوتی بامزه است!

  صحبت در مورد موضوعات شخصی:

  با توجه به اینکه ما ایرانی ها خصوصیت های فرهنگی ویژه ای مانند احساسی و همدل بودن که جنبه های مثبت است و حس فضولی و علاقه به نظر دادن در هر زمینه ای که جنبه های منفی فرهنگ ما است ، باعث شده که به طور کلی نرخ مشارکت در کاربران ایرانی بالاتر از متوسط جهانی آن باشد

  گذاشتن پستهای شخصی از مسائل روزمره و استوری کردن آنها مثل خرید کردن ( لباس – لوازم منزل- لوازم آرایشی و …) ، صحبت در مورد سفرهای خود و هایلایت کردن آنها که شامل سفر به کشورها و شهرهای مختلف میشود و اکثرا به معرفی فضا و مکان های دیدنی پرداخته شده

  زندگی در آمریکا و عدم وجود برخی از محدودیت ها:

  شاید این که این شخص به کشوری مثل آمریکا سفر کرده که از ابتدای پیج هم به این موضوع اشاره شده تاثیر بسیار زیادی بر برند شدن او داشته باشد . با مشاهده تعدادی پیج که جنبه لایف استایل دارند شاید اینکه ساکن ایران نباشند و یا در حال سفرهای مداوم به کشورهای دیگر باشند تاثیر مثبت بیشتری بر پیج آنها گذاشته باشد در این نوع پیج ها که اکثرا مخاطب آنها خانمها هستند گذاشتن عکسها با رنگ لعاب از لباس وشیدن و یا زندگی شخصی تاثیر بسزایی

  همراه کردن مخاطبین با روش های مختلف همچون جایزه:

  لوازم آرایشی که در تعداد ارسال شده و یا مشابه آن موجود است برای مسابقه و جایزه برای دنبال کنندگان پیج کنار گذاشته میشود.

  شخصیت محکم:

  اون یه دختر ۲۸ ساله است، ولی به نظر می‌رسه خیلی عاقل هست و ثبات شخصیت زیادی داره و با اعتماد به نفس به توهین‌ها و نظرات مخالفش می‌خنده و گوش می‌ده. صدف بیوتی عیب‌های خودش رو دست می‌اندازه و با عیب‌های خودش راحته، چند درصد آدم‌ها اینطوری هستن؟

  شخصیت منصف

  تمام استوری های وی شامل – آن باکسینگ – از محصولات آرایشی است که کاملا صادقانه بنظر میرسد، تمام برندها از کشورهای مختلف و گاهی ایران برای وی باکسها همراه با کارت تشکر ارسال میکنند که بنظر مخاطب این عمل کاملا غیر عمد و صادقانه بنظر می آید، خیلی وقتها فقط جنبه مثبت محصولات گفته نمیشود بلکه جنبه منفی کاملا صادقانه بیان شده و حتی در صورت استفاده آن محصول در کلیپ باز هم بر منفی بودن آن تاکید میشود.

  قدرت داستان‌گویی و زمینه‌سازی:

  خود صدف اصطلاح «سبزی پاک کردن» رو به کار می‌بره! اون می‌تونه یه اتفاق ساده رو خیلی جذاب و دوست‌داشتنی تعریف کنه،

  یه مثال برای این قضیه: یه بار برای سخنرانی برای یه همایش خفن دعوت شده بود، دو ماه قبلش آمد گفت دعوت شدم، سوال اصلی اینه که چی بپوشم!!!بعد کلی عکس گذاشت و نظرسنجی کرد که کدوم لباس بهتره،

  تولید محتوای خیلی زیاد

  :این هوش و اعتماد به نفس و تخصص بهش این امکان رو می‌ده که محتوای خیلی زیاد جذابی درست کنه.

  و تیر خلاص قدرتمندی صدف بیوتی:

  استفاده نکردن از قدرت!

  صدف بیوتی اینفلوئنسری هست که از اینفلوئنسی که داره استفاده نمی‌کنه! صدف بیوتی تقریبا هیچ تبلیغی نمی‌ره، درسته محصولات رو آنباکس می‌کنه ولی توی من این حس رو به وجود آورده که از صاحب محصول پول نمی‌گیره و این کار رو برای آموزش انجام می‌ده.

  سن و جنسیت کاربران اینترنتی در اینستاگرام

  تقریباً نصف کاربران بزرگسال در اینترنت، که بین ۱۸ الی ۲۹ سال سن دارند (۵۳ درصد)، از اینستاگرام استفاده میکنند. در ادامه، جزئیات کامل گروه های سنی در اینستاگرام معرفی شده است:

  • ۵۳ درصد از افراد ۱۸ الی ۲۹ ساله از اینستاگرام استفاده میکنند.
  • ۲۵ درصد از افراد ۳۰ الی ۴۹ ساله از اینستاگرام استفاده میکنند.
  • ۱۱ درصد از افراد ۵۰ الی ۶۴ ساله از اینستاگرام استفاده میکنند.
  • ۶ درصد از افراد بیش از ۶۵ سال از اینستاگرام استفاده میکنند.

  علاوه بر این، بیشتر کاربران اینستاگرام را خانم ها تشکیل داده اند.

  • ۲۹ درصد از خانم های فعال در فضای آنلاین، از اینستاگرام استفاده میکنند.
  • ۲۲ درصد از آقایان فعال در فضای آنلاین از اینستاگرام استفاده میکنند.

  موقعیت مکانی کاربران اینستاگرام

  • ۲۸ درصد از کاربران اینستاگرام در نواحی شهری زندگی میکنند.
  • ۲۶ درصد از کاربران اینستاگرام در حومه ی شهر زندگی میکنند.
  • ۱۹ درصد از کاربران اینستاگرام در روستاها زندگی میکنند.

  ویژگی های تحصیلاتی کاربران اینستاگرام

  • ۳۱ درصد از کاربران اینستاگرام، تجربه ی تحصیلات دانشگاهی را دارند.
  • ۲۴ درصد از کاربران اینستاگرام، فارغ التحصیل دانشگاه هستند.
  • ۲۳ درصد از کاربران اینستاگرام، فارغ التحصیل دبیرستان یا کمتر هستند.

  ویژگی های درآمدی کاربران اینستاگرام

  • ۲۸ درصد از بزرگسالان در اینستاگرام کمتر از ۳۰٫۰۰۰ دلار درآمد دارند.
  • ۲۶ درصد از بزرگسالان در اینستاگرام بیش از ۷۵٫۰۰۰ دلار درآمد دارند.
  • ۲۶ درصد از بزرگسالان در اینستاگرام بین ۵۰٫۰۰۰ تا ۷۴٫۹۹۹ دلار درآمد دارند.
  • ۲۳ درصد از بزرگسالان در اینستاگرام بین ۳۰٫۰۰۰ تا ۴۹٫۹۹۹ دلار درآمد دارند.

مطالب مرتبط

نوشته شده توسطadmin | ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
روند شکل گیری لوگ اسنپ و رفع اتهام کپی برداری  توسط یک تیم طراحی مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. چندی پیش در شبکه های مجازی تصاویری دست به دست…
نوشته شده توسطadmin | ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
ارزش برند: ۲۰ میلیارد دلار تأسیس توسط فیلیپ موریس در سال ۱۹۰۲ در نیویورک داستان خلقت: فیلیپ موریس که یک تولیدکننده‌ی سیگار بریتانیایی بود، به نیویورک آمد تا سیگارهایش را آنجا…
نوشته شده توسطadmin | ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
رنگ قرمز رنگ قرمز می تواند باعث افزایش هیجان شود و محرک اشتهاست. رنگ قرمز جزو رنگ های بسیار تحریک کننده است که ترکیب آن با یک رنگ خنثی مثل:…

Warning: Illegal string offset 'update_browscap' in /home/nrppar22/domains/parandoutdoor.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php on line 157