اپلیکیشن prisma ایجاد افکت های متفاوت بر روی تصاویر

اپلیکیشن prisma ایجاد افکت های متفاوت بر روی تصاویر

نوشته شده توسط پرند | فروردین ۲۹, ۱۳۹۸ | دسته‌بندی نشده

اپلیکیشن prisma ایجاد افکت های متفاوت بر روی تصاویر  ایجاد می کند. Prisma بر خلاف اکثر ویرایشگرهای تصویری که تجربه کار با آنها را داشته اید صرفا یک فیلتر ساده روی عکس ها نمی اندازد، بلکه با تکیه بر ترکیبی از هوش مصنوعی و شبکه های عصبی، عکس شما را به طور تمام و کمال اسکن کرده تا استایل منحصر به فرد و تأثیرگذاری به آن بدهد.
حقیقتا نیازی نیست که از زیبایی خروجی های Prisma تعریف و تمجید کنیم. رک و راست بگوییم، چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟ هشتگ #prisma را که در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام جستجو کنید، از تنوع تصاویری که برایتان ردیف می شوند می فهمید که با یک اپلیکیشن معمولی طرف نیستید. تنوع فیلترها فوق العاده بالاست، هر کدام هم استایل هنرمند بزرگی را تداعی می کنند و جلوه خاصی به عکس هایتان می بخشند.
Prisma به خاطر عملکرد بی نظیرش چند روزی است که حسابی در وبسایت های تکنولوژی سر و صدا کرده و در شبکه های اجتماعی هم ترند شده است. حتی با وجود آنکه در انحصار آیفون و آیپد بوده و هنوز ارائه نسخه اندرویدی اش در هاله ای از ابهام قرار دارد، سرسخت ترین منابع خبری طرفدار اندروید هم نتوانسته اند از تجربه لذت بخش آن به سادگی بگذرند و اقدام به معرفی آن به کاربران خود نموده اند. در این اپلیکیشن تجربه تم های مختلف تصویری را خواهید داشت. تم های قابل رویت در این اپلیکیشن شامل سبک های رئال، گرافیکی، نقاشی، خشن و … می باشد. امکان تبدیل شدن تصاویر به نقاشی با سبک های متفاوت و ابزارهای متفاوت نقاشی می باشد.

02

030405