اثرات مثبت تبلیغات در جهان(The positive effects of advertising)

اثرات مثبت تبلیغات در جهان(The positive effects of advertising)

نوشته شده توسط دپارتمان طراحی پرند | مرداد ۱۱, ۱۳۹۷ | وبلاگ

در راستای اثرات مثبت تبلیغات در جهان می توان عنوان کرد در تبلیغات موثر اراده آزاد تماشاگران یک ارزش ناچیز است چرا که بازار یابان و تبلیغ کنندگان از ابزار هایی برای کمک به برانگیختن، متقاعد کردن و تاثییر روی عادت های فردی اشخاص در خرید می گذارند، آن ها از روش ها و داده ها در روش های کلاسیک گرفته مانند شناخت مخاطب و جمعیت هدف، جغرافی و قوم نگاری گرفته تا راه های تفکر روانشناختی مانند تشخیص چهره، بیومتریک زبان بدن و حتی پروفایل های ژنتیکی ریز استفاده می کنند.

تبلیغات خدمات عمومی

تبلیغات عمومی خدمات اغلب اولین چیزهایی است که وقتی مردم درباره جنبه  مثبت آگهی ها صحبت می کنند، در نظر گرفته می شوند. این آگهی ها یک مفهوم اجتماعی را برای اهمیت عموم مردم به بازار عرضه می کند. بسیاری از اطلاعیه های خدمات عمومی پیام هایی را درباره سلامت، ایمنی و امنیت ملی می گیرند.

مزایای اجتماعی

علاوه بر تبلیغات خدمات عمومی، تبلیغات سنتی که محصول یا خدمات را به بازار عرضه می کنند، مزایای اجتماعی را ارائه می دهند. این خصوصا در کشورهایی است که سخنرانی آزاد سرکوب شده است. تبلیغات در آنجا می تواند این ایده را که گفتار آزاد مهم است، تشویق کند. علاوه بر این، آزادی انتخاب و سرگرمی های پشتیبانی شده توسط تبلیغات، که اغلب منجر به تغییر اجتماعی می شود، دو جزء مهم جامعه هستند که هر دو از طریق تبلیغات تبلیغ می شوند.

مزایای اقتصادی

تبلیغات بر اقتصاد هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور تاثیر مثبتی دارد. به گفته انجمن تبلیغات بین المللی، تبلیغات می تواند شرکت ها را به رقابت و ارائه محصولات جدید تشویق کند. این باعث می شود که مصرف کنندگان بیشتر خرید کنند زیرا این محصولات نیاز و خواست مشتریان بیشتری را برآورده می کند. بنابراین، اقتصاد تأثیر مثبتی دارد. علاوه بر این، تبلیغات می تواند به ایجاد شغل های بیشتری کمک کند. همانطور که تقاضا برای محصولات و خدمات به دلیل تبلیغ افزایش می یابد، مردم برای تولید، عرضه، حمل و آزمایش محصولات و خدمات مورد نیاز است. بنابراین، شغل های بیشتری ایجاد می شود.

 

سرگرمی های رایگان

مایکل شوادسون، پروفسور جامعه شناسی و ارتباطات ؛ در صورت وجود هرگونه تبلیغات باز هم تبلیغات قدرت کمتری نسبت به مصرف کننده دارد ، در حقیقت شرکت ها با تبلیغاتشان از سرگرمی های ما حمایت می کنند و این در حالی ست که سود ناچیزی به آن ها می رسد، نمونه مشهود این حمایت را در المپیک می توان دید.

سرمایه گذاری

برخب ها معتقدند سود تبلیغات زمانی بدست می آید که یک شرکت به سرمایه گذارران خود خدماتی بدهد . یک شرکت نیازمند یک کمپین تبلیغاتی خوب است تا بتواند سرمایه و اعتماد سهامداران و سرمایه گذارانش را برای تولید محصولات جدید و پیشرفت حفظ کند .

تصویر شرکت

بسیاری از بازاریابان متوجه می شوند که تبلیغاتشان بر مصرف کننده تأثیری نمی گذارد، اما بر شیوه هایی که توسط توزیع کنندگان و خرده فروشان آنها مشاهده می شود، تاثیر می گذارد. فروشندگان علاقه به فروش محصولاتی که از قبل اسم آن هارا نشنیده باشند ندارند حالا چه تبلیغات بر روی مشتریان مصرف کننده تاثیر گذاشته چه نذاشته باشد. فروشندگان بر این باورند کاری که آنها انجام می دهند باعث می شود تا خرده فروشان محصولات و اجناسی که در انبار خود مانده را به فروش برسانند.

بنابراین، حتی اگر آگهی بر مصرف کننده تأثیری نداشته باشد، تا زمانی که آگهی بتواند بر سرمایه گذاران، فروشندگان و خرده فروشان تأثیر بگذارد، این شرکت موفق خواهد بود.

ارتباطات جمعی

بدون تبلیغات، بسیاری از اشکال رسانه های جمعی مانند روزنامه ها، رادیو، مجلات و تلویزیون، ممکن است مثل الان وجود نداشته باشند. تبلیغات به طور مثبت بر جامعه تأثیر می گذارد زیرا به حفظ رسانه های ارتباط جمعی کمک می کند و باعث می شود برای مردم بسیار ارزان باشند.

تجدید نظر جهانی

برخی از روزنامه نگاران و متخصصان ارتباطات اظهار داشتند که مبارزات تبلیغاتی می توانند اختلافات فرهنگی را از بین ببرند و به طور مثبت به این فرهنگ ها کمک کنند و ما همه را در همان سطح قرار دهیم.

اثرات مثبت تبلیغات در جهاناثرات مثبت تبلیغات در جهان

اثرات مثبت تبلیغات در جهاناثرات مثبت تبلیغات در جهاناثرات مثبت تبلیغات در جهان

مطالب مرتبط

نوشته شده توسطadmin | ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
روند شکل گیری لوگ اسنپ و رفع اتهام کپی برداری  توسط یک تیم طراحی مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت. چندی پیش در شبکه های مجازی تصاویری دست به دست…
نوشته شده توسطadmin | ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
صدف بیوتی به عنوان یک اینفلوئنسر موفق در فضای مجازی  حضور دارد. بررسی ها و تحلیل مقایسه ای صورت گرفته با برترین پیج های موفق اینستاگرام حاکی از داده های…
نوشته شده توسطadmin | ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
ارزش برند: ۲۰ میلیارد دلار تأسیس توسط فیلیپ موریس در سال ۱۹۰۲ در نیویورک داستان خلقت: فیلیپ موریس که یک تولیدکننده‌ی سیگار بریتانیایی بود، به نیویورک آمد تا سیگارهایش را آنجا…

Warning: Illegal string offset 'update_browscap' in /home/nrppar22/domains/parandoutdoor.com/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/classes/statistics.class.php on line 157